Point Bilişim İnternet dünyasındaki ihtiyaçlarınıza
profesyonel ekibiyle hizmet verir

Web tasarım ve programlama hizmetlerimiz, E-ticaret, kurumsal tasarım ve yazılımlar, kurumsal tanıtımınızla aynı anda ürünlerinizi de satışa sunabileceğiniz çok yönlü altyapımız ve tarif edeceğiniz ekstra ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümleri kapsamaktadır.

Kurumsal Web Siteleri

Markanızı taşıyan tasarımlar, Arama motoru dostu altyapı.

Markanızı internet alanında en iyi biçimde tanıtabileceğiniz, kolay yönetilebilir, ve sektörünüze uygun tasarımlarla web yazılımlar sunarız.

Ürünleriniz mi var? Panelinize ekleyeceğimiz mini mağaza ile ister satış yapar isterseniz sadece fiyat gösterir ve teklif toplarsınız.
detaylar için tıklayın.

E-Ticaret hizmetleri

Ürün çeşitliliğinize ve sektörünüze uygun E-ticaret yazılımları.

Her ihtiyacınızı karşılayacak komplike yazılımlar ya da tek ürününüzü pazarlayıp online satabileceğiniz, hafif, estetik yazılımlar. E-ticaret paketlerimizi inceleyin ve bizimle irtibat kurun. Sizi ve işinizi anlayarak doğru çözümleri birlikte üretelim.

Point Store, e-ticareti kolaylaştırmak, site yönetimi için gerekli ücretli eleman, seo vb. ek masrafları minimuma indirmeyi amaçlayan, hafif, kullanıcı dostu, zengin snippetlerle seo dostu bir e-ticaret yazılımıdır. Urunlerinizin satışı için gereken en temel özellikleri barındıran e-ticaret sitesine sahip olmanızı amaçlar.

Point Store, e-ticareti kolaylaştırmak, site yönetimi için gerekli ücretli eleman, seo vb. ek masrafları minimuma indirmeyi amaçlayan, hafif, kullanıcı dostu, zengin snippetlerle seo dostu bir e-ticaret yazılımıdır. Urunlerinizin satışı için gereken en temel özellikleri barındırır.

Sektörünüzde ön plana çıkın, rakiplerinize fark yaratın.

Destek ve Bakım Hizmetleri

Zaten bir web siteniz var fakat sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Sitelerinizin sorunlarını tesbit eder ve en uygun çözümleri uygularız. Yazılım ekibimiz PHP tabanlı özel yazılımlarınız ya da WordPress, opencart, Drupal, magento gibi hazır alt yapılar ile kurulmuş sitelerinizdeki sorunları giderir, uygun eklentiler geliştirebilir.
Güncellemeler, Hızla gelişen çağdaş teknolojilerin takibi ve uyum konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Aylık ya da yıllık bazda yapacağımız bakım anlaşmaları ile sitenizin sağlığı bize emanet olsun. Sadece içerik ya da ürünlerinizi girip arkanıza yaslanın.

Web sitesi mi açacaksınız? Sitenizle ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz?

İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerle hızla buluşmak için iletişime geçin.