Logo yazılım Satış ve Destek

Logo Yazılım Yetkili Bayi ve Çözüm Ortağı olarak Logo Destek, Logo Eğitimi, Satış ve Özel Yazılımlar için uygulama Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.
Logo Yazılım CRM, ERP ve MRP yazılımlarından firmanız için en uygun çözüme brlikte karar verir, satış sonrası destek garantisiyle çözüm sağlarız.

Logo Tazılımları

E Logo hizmetleri

Şirketinizi dijital dönüşüme entegre olması için en uygun çözümler, ihtiyacınız olan eLogo ürünlerini Logo iş birliğiyle sunuyoruz.

  • e-Fatura
  • e-Arşiv
  • e-Defter
  • e-İrsaliye
  • e-SMM
E-devlet süreç yönetimi

E-Devlet Süreç yönetimi

Kamu kurumlarıyla aranızdaki iş süreçlerini çağdaş teknolojilerle kolaylaştırın. Elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu gibi konularda e-dönüşüm sürecinize rehberlik edelim. Logo farkıyla, GİB onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleri sayesinde iş süreçlerini hızlı, güvenli ve çağdaş teknolojilerle sürdürmenize yardımcı olalım.

Bulut hizmetleri

Microsoft Azure ve Microsoft 365® Planları Satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Yedekleme ve Felaket kurtarma yazılım ve hizmetleri ile verilerinizin bulutta güvende kalmasını sağlarız.

İş Zekası çözümleri

Logo Mind BI Satış ve Raporlama projeleri ile raporlama ve analiz süreçlerinizi hızlandıran çözümlerle gerçek veriye dayanan doğru kararların alınmasına yardımcı oluruz.
Güçlü kontrol mekanizmaları ve hataya yer bırakmayan veri girişi özellikleriyle Logo Mind projeleri gerçekleştirilir.

Raporlama yazılımları

Firma yöneticilerinin, yapılan işlemler sonucunda finansal durumu gösteren kapsamlı bir raporlama alabilmesi için ticari progrma özel modül ya da özel yazılım desteği sunmaktayız.

Erp danışmanlık hizmeti

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlayacak Logo Yazılım, Kurumsal ve kobi Ürünleri Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Erp Danışmanlık, Yapılandırma
ve Raporlama hizmetleri için iletişime geçin.