Şirketimiz 1995 ten bu güne müşteri odaklı
çalışarak kurumsal müşterilerine çözüm ortaklığı yapmıştır.

Geniş deneyime sahibiz

1995 yılında kurulan şirketimiz, 2001 yılında mağazalaşarak hizmetlerine İstanbul Bayrampaşa İlçesinde Casper Store olarak devam etmektedir. Logo A.ş. İle olan Bilgisayar Ticari programları Satış ve Destek birlikteliğini 1995 yılından beri Yetkili Satış ve Destek Merkezi olarak devam ettirmektedir.

Point Bilgi İşlem Ltd. Şti. anahtar teslimi birçok projeyi yurt içinde ve dışında üretmiş, maksimum memnuniyet, sıfır sorun felsefesi ile süreklilik sağlamıştır.

Logo yazılım Satış ve Destek, E Logo hizmetleri, E-Devlet Süreç yönetimi, Bulut hizmetleri, İş Zekası çözümleri, Raporlama yazılımları, Erp danışmanlık hizmeti gibi pek çok alanda pek çok firmaya hizmet verdik.

Uzman Kadrolarla Çalışıyoruz

Şirketimiz bümyesinde yazılım, donanım, ERP ve CRM yazılımları konusunda uzman kadrolarla çalışıyoruz.

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için, insan kaynakları bölümü tarafından çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları yürütülmektedir.

Kurumsal başarının devamı, ancak yüksek motivasyonlu ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkündür. Çalışanlarımızın motivasyonlarını, iş etkinliğini ve çalışma verimini arttırıcı uygulamalar geliştiriyoruz.

Müşterilerimiz bizi anlatıyor

Yüzlerce memnun müşterimizden bazıları